Zuby na splátky

Najnovšie metódy

Inovatívne technológie

Certifikovaní špecialisti

Zuby na splátky? U nás žiaden problém!

Máte problém s krivými či chýbajúcimi zubami? Túžite po zdravom a dokonalom chrupe, no vaše finančné možnosti vám nedovoľujú investovať naraz vyššiu sumu do úpravy vášho chrupu? Nevadí! Riešením sú zuby na splátky s financovaním od Home Credit.

Je všeobecne známe, že Slováci patria medzi národy, s veľkým výskytom zubných kazov a veľkú časť ľudí nad 35 rokov trápia chýbajúce zuby. Dôvodom nemusí byť len genetika či zlá ústna hygiena. Častokrát ide o nedostatok financií, ktoré je potrebné investovať do opravy chrupu.

Pacienti veľakrát zanedbávajú problém chýbajúcich zadných zubov, ktoré jednoducho nevidno, avšak odborníci sa zhodujú na tom, že každý chýbajúci zub by mal byť nahradený. A to nielen kvôli estetickej stránke ale najmä funkčnej, nakoľko zuby ovplyvňujú prežúvanie potravy, artikuláciu ako aj naše celkové zdravie. Preto je nevyhnutné problémy so zubami riešiť včas a dohodnúť sa s odborníkom na vhodnom riešení vášho problému

Čo robiť, ak je cena za úpravu vašich zubov pre vás príliš vysoká? 

Keďže najmä estetická úprava zubov býva finančne náročná, nemôže si ju na Slovensku dovoliť každý. Riešením je financovanie zubov na splátky, ktoré pomôže každému ku krásnemu úsmevu. Je to lepšia voľba, ako napríklad šetriť si na nové zuby, keďže niekedy sa situácia v ústach môže v priebehu pár mesiacov výrazne zhoršiť a pôvodne navrhované riešenie, na ktoré si pacient šetril, už nemusí stačiť, alebo sa nebude dať zrealizovať. 

 

zuby na splátky

V našej ambulancii vám ponúkame možnosť financovať stomatologické úkony prostredníctvom spotrebného úveru od Home Credit. S možnosťou zuby na splátky, si  zostavíte splátkový kalendár, podľa svojich možností. Nezáleží na tom, aký úkon potrebujete, u nás vám navrhneme ideálne riešenie pre vaše zuby aj peňaženku. 

 

Spoločne nájdeme riešenie na Váš problém a pomôžeme Vám s vybavením zubov na splátky. Neváhajte nás kontaktovať!

 

Objednajte sa!

Sledujte nás!

Sme Vám k dispozícii

Pondelok - Piatok 8:00 - 18:00

Konzultácia zdarma

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Všeobecná zdravotná poistovňa
Dôvera zdravotná poistovňa
Union zdravotná poistovňa
Master Card
Maestro
Visa